BitTorrent Sync

BitTorrent Sync1.2.7

Pobieranie nie jest już dostępne. Może to być spowodowane przerwą dystrybucji programu, problemami z jego bezpieczeństwem lub z innych powodów.

Możesz pobrać te alternatywy:

Wymiana plików przez P2P prosto z telefonu

BitTorrent Sync umożliwia synchronizację i udostępnianie plików pomiędzy różnymi urządzeniami - komputerami, telefonami i tabletami. Dzięki aplikacji BitTorrent Sync na Android masz dostęp do swoich dokumentów cały czas, niezależnie gdzie akurat jesteś.

Uzupełnienie aplikacji na komputer

BitTorrent Sync synchronizuje wybrane pliki korzystając z technologi P2P. Znaczy to, że jedno urządzenie pracuje jako "klient", a drugie jako "serwer". Zastosowanie technologii P2P zapewnia transfer plików z maksymalną prędkością. Dla bezpieczeństwa BitTorrent Sync zapewnia szyfrowanie plików 256-bitowymi hasłami.

BitTorrent Sync na Android uzupełnia aplikację na Windows oraz Mac. Dzięki wersji na smartfona, możesz na przykład wysyłać wszystkie zdjęcia, czy pliki video z telefonu do folderu na komputerze i w ten sposób stworzyć sobie stały backup. Możesz też łatwo dzielić się swoimi plikami z innymi osobami używającymi Androida. I co najważniejsze, cały czas masz dostęp do wszystkich swoich dokumentów.

Trzy główne funkcje do wyboru

Interfejs aplikacji jest przyjazny i zorganizowany w przystępny sposób. Wyodrębnione są trzy główne funkcje - synchronizacji, wysyłania oraz tworzenia backupu. Oprócz tego w dolnej części interfejsu widać datę, kiedy ostatnio raz wysyłano i pobierano pliki w danym folderze.

Szybkość działania zależy od łącza

BitTorrent Sync nie opiera się na zewnętrznym serwerze, tylko na wymianie plików bezpośrednio między wybranymi przez użytkownika urządzeniami. Dlatego prędkość przesyłu danych zależy od posiadanego łącza. W przypadku dobrego transferu program działa naprawdę sprawnie.

BitTorrent Sync to program, który w nowatorski sposób wykorzystuje P2P do synchronizacji danych. Wersja na Android to idealne uzupełnienie aplikacji na Windows oraz Mac.

Zalety

  • Szybki transfer przez P2P
  • Szyfrowanie plików hasłami 256-bit

Wady

  • Brak szczegółowej pomocy i instrukcji

Najczęściej pobierane Dodatki na android

Opinie użytkowników o BitTorrent Sync

Czy próbowałeś BitTorrent Sync? Bądź pierwszy zostawić swoją opinię!

Przeglądaj aplikacje

  • Backup Text for WhatsApp

    Backup Text for WhatsApp

×